Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
30.1.2022 v 11:24
#134333
Ahá ahá, tak jedem za půl hodiny na testy. Jestli se neprokáže Brtnik tak,jsem.blázen, necejti ani savo . Já včera chvíli taky ne, ale už jo, aby se imunosystemek hrnul, prošla jsem se včera po loukách chvíli bosá. Bylo 5o gút. Jak je to teď s karanténou u partnera nakazenyho, když jsem ockovaná. Jdu do prasé nebo to změnili?