Odpověď na: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021 Odpověď na: Kecací zima 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tož sem zasejc dojela. nebojte, nebudu to hlásit furt až do skonání světa, vono se mi to vochodí. jednou 😀 Dneska se mi při předjíždění lípnul na zadek nějakej ychtilóza a blikal a troubil. Podotýkám, že jsem mu tam nevjela, neuďála myšku, nejela jsem pomalu, ani dlouho v levým prhu /mám školení od Brtníka, okamžitě po předjetí se vracím do pravýho/ ale ten magor byl prostě nějakej čuripísek, nebo co.Jsem ráda, že se takovým jedincem nenechám vyhodit z koncepta.

Neni mozna, mu jiste krivdis!
ne, nekřivdím. Čekali na krmení, Mouses měl tendenci že by se opřel předníma tlapkama o linku, tak jsem mu tam dala koleno s upozorněním, že dolů, tož se sesul a asi blbě drcnul do Rumouše a ten vůl rezatej ho zpražil jako magor. tak jsem zpražila zase já jeho, protože tohle dělat nebude a jel štandopéde do vedlejšího pokoje na pelech. Mouses se chudák vyděsil a utekl ven do zahrady. Tálie to pak vylepšila tím, že jak je zas už magorská, vlítla do dveří a klikou mi vzala ňádro. Tak to sem řvala znovu jak prokopnutá. Výhodu to mělo pak tu, že když jsem je večer šla venčit na louku za zahradou, ťapaly vedle mě dvě pokorný Japonky. Jedna zrzavá, druhá flekatá 😀 😀