Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#134106
Denny

    Mirko
    Denny-teda to seš odvážlivec,tak daleko s kočenkou,bych se bála,že bude vystreslá…ale já su starej zbabělec a pesimista:D

    ale ony zas tak vystreslý nejsou, občas sem je brala ven a teď jak jsme jely na vet taky v pohodě.
    Já pesimista fakt nejsem, takže s tím nemám problém, prostě kočku občas vytáhnu z přepravky, pomudlám, aby zjistila, že to prostě patří k životu…