Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
25.1.2022 v 7:49
#134106
Mirko
Denny-teda to seš odvážlivec,tak daleko s kočenkou,bych se bála,že bude vystreslá…ale já su starej zbabělec a pesimista:D
ale ony zas tak vystreslý nejsou, občas sem je brala ven a teď jak jsme jely na vet taky v pohodě.
Já pesimista fakt nejsem, takže s tím nemám problém, prostě kočku občas vytáhnu z přepravky, pomudlám, aby zjistila, že to prostě patří k životu…