Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
11.1.2022 v 10:52
#133413
černej čaj
no vás s Ferri mám taky na paměti – tak snad se zadaří, že tím proplujeme dobře. Spí a spí a spí, což je fajn.
Překvapuje mě jen tak krátká doba na kterou dochtor rekonvalescenci naplánoval. Podle zprávy je v pupku všechno v cajku, pes v kondici, tak asi jo, já jsem v tomhle neználek, tak jsem předpokládala tak těch sedm dní natvrdo a pak že třeba začít rozvolňovat.