Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#133413
PetraK

    černej čaj
    no vás s Ferri mám taky na paměti – tak snad se zadaří, že tím proplujeme dobře. Spí a spí a spí, což je fajn.
    Překvapuje mě jen tak krátká doba na kterou dochtor rekonvalescenci naplánoval. Podle zprávy je v pupku všechno v cajku, pes v kondici, tak asi jo, já jsem v tomhle neználek, tak jsem předpokládala tak těch sedm dní natvrdo a pak že třeba začít rozvolňovat.