Odpověď na: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Kecací zima 2021 Odpověď na: Kecací zima 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak! Máme za sebou první noc po operaci a musím pacošku pochválit, že to zvládla na jedničku s výbornou. Dostali jsme sice půlku jakýhosi prášku na uklidnění, kdyby to nešlo, ale nebylo zapotřebí.Jak jsem jí pak “nařídila” 😀 že má chrápat a udělala ji v kůchni “doupátko” už to bylo výrazně lepší. Asi se i bála, někde být sama – a že v pokoji vedle měla ticho, teplo, tmu. Lepší prý být v kůchni . S velkou chutí si dala to lehátko 😀 😀 neboli kujátko, mrkvičku, brambůrky a vývar v několika malých dávkách a pak už to fakt šlo, když jsme šli spát a chvíli měla tendenci hučet, zase dostala “příkaz” a s asi 2x probuzením,kdy si čistila prtku se spalo v klidu až do rána. Jsem převálcovaná ale, jak kdyby mě přejeli pásákem . Hlavně, že ona se lepší. V pět se byla vyčůrat a dostala zas trošku papáního a pak se šlo klimbat u tydlevíze, když odjel Brtnik. V devět se vstávalo, bylo se venku na vodítku, a hodila už i výstavní bobek, bez tlačení, bez námahy.Pak si dala zase to lehátko s přílohou 😀 a antibiotika a dva rimadyly a spinká, sice chvíli chtěla hučet, ale zas to dostala příkazem 😀 Moc díky všem za podporu