Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
10.12.2021 v 13:44
#131748
Tim sem chtela rict, ze hazet zodpovednost z nakazeni 80letyho otce na kolegu bez respiratoru co je pozitivni, kdyz syn toho staryho pana nedodrzi bezpecny postupy pri navsteve vlastniho otce, nema respirator nebo pcr, tak je proste dost nefer zodpovednost hodit na nakazennyho blba protoze ja su uplne stejne nezopodvednej blb pokud predpokladam ze su zdrava a nedodrzuju nic.
A poud dodrzuju, otce neohrozim, takzw je debata bezpredmetna.