Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
Dobré skoropoledne, tak huš jsem v práci, šití ani antibiotika nejsou,
je to prostě rozthlá kůže, ale fakt to nevypadalo dobře, tak jsem zavolala kámošovi a jeli jsme.
Propláchnuto Betadine, namazano Betadine, vypolstrováno
(známe, že) 48 hodin to nemám sundavat, pak sundat, vypláchnout, kdyby to nějak hnisalo máme přijet a nasadili by antibiotika.
Takže je teď doma s Františkem, ten hlídá, aby si to neservala.
Nevím jak zítra, Vlaďka jede do Jižních Čech za mamkou, nebude jí mít kdo hlídat, jestli František odjede…možná se zeptám šéfa, jestli bych jí mohla mít tady.
V sobotu večer už mě teda točila, páč kňourala, chtěla pořád ven, páč potřebovala pejska-příroda volá.
Včera byl po úraze klid, hajala dod 16ti hodin, byly jsme venku jen kolem 23 té aby se vyčůrala.
A přišla jsem snad na fajn veterinární kliniku v Děčíně, kde jsou milí, ochotní, vše vysvětlí.
A dokonce mají pohotovost.