Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#131252
Kuskus

    Pro jistotu jsem další kouli zbavila síťky, hmotu rozdrobila a znovu spojila přepuštěným máslem. V polovině vydlabaného kokosového ořechu protáhla dírkou špagát, kouli vtlačila dovnitř a „krmítko“ pověsila z okna. Drží to a k dobrůtce se dostanou jen sýkorky.
    A strakám nevařím, cpou se nejraděj syrovým. Dopoledne to byly hotové kobercové nálety. Zapomněla jsem dokoupit vnitřnosti, parapet prázdný a obě stračeny buď létaly imervére kolem okna, nebo řvaly na bříze jak prokopnuté. Musela jsem znovu „běžet“ do obchodu pro trochu drůbežích srdíček a překrojené napůl je hladovcům naservírovat. Teprve s nacpanýma pupkama uřvanci někam vysmahli. 🙂