Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
1.12.2021 v 7:31
#131054
Čajdo, dobrej pořad byl taky Po krk v odpadcích, myslím, že taky z Anglie. O chorobnejch hromadičích čehokoli. Třeba jeden starší pán terorizoval rodinu tím, že z rodinnýho domku dělal muzeum náhradních dílů lokomotiv, nedalo se ani procházet. To je nějaká duševní porucha, bohužel bez psychiatra se jí ty lidi nezbaví.
Já jsem zase chorobnej vyhazovač.
Letos jsem si koupila druhý džíny a už jsem z toho nervózní 🙂