Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
30.11.2021 v 22:21
#131051
já mám problém vyhazovat věci, který jsou ještě použitelný a nejsou rozbitý, roztrhaný a tak, takže mám plnou skříň věcí, který jsou skoro nový a možná do nich někdy zhubnu 😀 😀
knížky asi taky nikdy už císt nebudu, ale jsou to ty, co se mi líbí
časáky jsem se kdysi hecla a půlku jich dala pryč, ale furt ještě dost zbejvá
no a vůbec mě by asi prospělo jedině se stěhovat do garsonky 😀