Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#131051
Maya

    já mám problém vyhazovat věci, který jsou ještě použitelný a nejsou rozbitý, roztrhaný a tak, takže mám plnou skříň věcí, který jsou skoro nový a možná do nich někdy zhubnu 😀 😀
    knížky asi taky nikdy už císt nebudu, ale jsou to ty, co se mi líbí
    časáky jsem se kdysi hecla a půlku jich dala pryč, ale furt ještě dost zbejvá
    no a vůbec mě by asi prospělo jedině se stěhovat do garsonky 😀