Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#130992
Petrs01

    pokud clovek nepotrebuje…

    Pokud chci či potřebuji, mám tablet. Když se vybije, stane se prd. Když vím, že ho budu potřebovat na mapy, tak nehraju karty 😉
    Ale telefon mám na telefonování. Záchranná brzda když se všechno ostatní po***.
    Taky nechápu „bezpečnost“ toho, že má někdo v chytrém telefonu aplikaci k bankovnictví, choděj mu tam bankovní SMSky, strká tomu hesla, otisky prstů – a stahuje si tam hry a prolézá internet. Jeden šikovnej vir a má vystaráno. Tlačítkovou nokii mi nezavirujou 😉
    Chřiby zhltnu zítra, jdu padnout, dobrou noc.