Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací zima 2021 › Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021
29.11.2021 v 22:21
#130992
pokud clovek nepotrebuje…
Pokud chci či potřebuji, mám tablet. Když se vybije, stane se prd. Když vím, že ho budu potřebovat na mapy, tak nehraju karty 😉
Ale telefon mám na telefonování. Záchranná brzda když se všechno ostatní po***.
Taky nechápu „bezpečnost“ toho, že má někdo v chytrém telefonu aplikaci k bankovnictví, choděj mu tam bankovní SMSky, strká tomu hesla, otisky prstů – a stahuje si tam hry a prolézá internet. Jeden šikovnej vir a má vystaráno. Tlačítkovou nokii mi nezavirujou 😉
Chřiby zhltnu zítra, jdu padnout, dobrou noc.