Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací zima 2021 Odpověď na: Soukromý: Kecací zima 2021

#130855
cernej caj

    rozhodla sem se, ze zustane doma, protoze venku je namrzlo, zitra ma fakt hodne prset a protoze tma bude od 17h tak by to bylo blby – on steka na lidi co dou ze tmy a ta bude dlouha. takze nechci nikoho obtezovat, zaroven kdyby treba nekdo prisel s blbym psem, nebo cokoli… su proste zvykla pro jistotu nebo kdyby problem jistit kosikem…

    takze spis ostatni okolnosti spojeny s tim, ze charlie jeste neni uplne zazitej na bezny manipulace me trochu odrazuje kdyz si to navic spojim s pocasim, namrazou, mokrem (nenecha se treba poradne utrit) a tak…

    tak krasnej vikend, du mazat chleby 😀