Odpověď na: Sraz PODZIM 2021

Fóra Ostatní Sraz PODZIM 2021 Odpověď na: Sraz PODZIM 2021

#130390
brut

    Halo, halo,
    Hlasim, ze Brutovic pred hodinou dorazili domu. Cekala na nas nafrflana Clo neb teda jsme si dovolili byt u tolika psu a to bez ni ?? Svinii hlasi, ze panicek si to u ni pekne zavaril, kdyz se druzil s cizi kockou ?
    Moc radi jsme vas vsechny videli, poznali Milu s Robertem, kterym jeste jednou moc dekujeme za darecek a tesime se na prochazku a grilovany hermelinek u nas. ? Petrs diky, ze jsi vzala Vasicka, ktery je uzasny dedousek ? Jsem rada, ze jsem konecne osobne poznala Cajdu s Ferinkou a nadherneho Karlika, ktery vubec na svuj vek nevypada ? No a nejlepsi dve nakonec.. S Kachnou jsme stihli probrat zaklad a zbytek dokecame u nich doma ?? Fifi moooooocinky dekujeme za perfektni organizaci, za to, ze jsme se opet videli a nevadilo nam tech 20kg, co nas delilo od posledniho setkani ???
    Zkratka a jednoduse… Konici, oslici, velbloudi, lamy a Skrivany byla tresnicka na vynikajicim dortu zvanem Podzimni sraz 2021 ❤️