Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
15.11.2021 v 22:51
#130262
prostě-není normální aby 6letá fena byla z celé smečky nejpomaleší
jako v létě-ty výlety v BK DÁVALA V POHODĚ I V TEPLE,XKILOMETRŮ A TAK
ALE JINAK KAŽDOU CHVÍLU JDE JAK KDYBY NEMOHLA-ZASTAVUJE SE OTÁČÍ ZPĚT A TAK
NENÍ TO DENNĚ
JJO NEJSU VETERINÁŘ*ALE 35 LET FUNGUJU ZE PSAMA
ZA PAMLSEK CVIČÍ,HRAČKU NOSÍ
KDYŽ SE DOHRABE DO LESA/K KÍPĚ/K HÁJENCE-PAK BĚHÁ
I V LESE PŘED TÝDNEM NA VĚTŠÍ VYCHÁZCE BĚHALA,ALE PRVNÍ ÚSEK SE atrašně táhla
Martin mi to furt vyítá-chjo toto….
že ji nic není
ale já se na vycházce taky musím často rozejít-kulhám,jdu jak kachna-Kachna promine!-kejvavý pohyb,ale pak jdu dobře-a to mě dělají bolavý záda,kyčle…