Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#130262
MirkaD

    prostě-není normální aby 6letá fena byla z celé smečky nejpomaleší
    jako v létě-ty výlety v BK DÁVALA V POHODĚ I V TEPLE,XKILOMETRŮ A TAK

    ALE JINAK KAŽDOU CHVÍLU JDE JAK KDYBY NEMOHLA-ZASTAVUJE SE OTÁČÍ ZPĚT A TAK
    NENÍ TO DENNĚ
    JJO NEJSU VETERINÁŘ*ALE 35 LET FUNGUJU ZE PSAMA
    ZA PAMLSEK CVIČÍ,HRAČKU NOSÍ
    KDYŽ SE DOHRABE DO LESA/K KÍPĚ/K HÁJENCE-PAK BĚHÁ
    I V LESE PŘED TÝDNEM NA VĚTŠÍ VYCHÁZCE BĚHALA,ALE PRVNÍ ÚSEK SE atrašně táhla
    Martin mi to furt vyítá-chjo toto….
    že ji nic není
    ale já se na vycházce taky musím často rozejít-kulhám,jdu jak kachna-Kachna promine!-kejvavý pohyb,ale pak jdu dobře-a to mě dělají bolavý záda,kyčle…