Fóra › Od čtenářů › Pro Sindibádku › Odpověď na: Pro Sindibádku
12.11.2021 v 13:27
#130020
Nepochybuju o tom, že by se nám tam moc líbilo… tak si to zkusím dát do „notýsku“ – ten pozdější termín je 11 . 12.12. jestli dobře vidím…