Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
12.11.2021 v 13:11
#130016
TAK JSEM SI CHTĚLA OBJEDNAT BYLINKY A DOPADLO TO VYHROŽOVÁNÍM
Kdyby se někomu chtělo číst, jsem to okopčila z mesengeru
- Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem Denny.