Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
Maya
Vcera, jak mi bylo blbe, jsem mu podala jen atb po zradle a zapomnela jsem na banan. V noci mel zase nepekny hovno, hlenovy, ridky a do oranzova. Dneska uz jsem vzorna a prozatim jeho stolice vypadala moc hezky. U nej resim hlavne tohle, takze diskuze o hovnu, kdyz se optas. 🙂
Odskrtavam dny, kdy este bude muset brat atb, ted je to necelej tejden a dalsi ho ceka. Hrozne se mi ulevi, kdyz to voresi organismus zvladne, domu dycky jedu po par hodinach s mirnym strachem, jestli bude nablito nebo nasrato doma. Kez by atb hlavne zabraly a listopadova kontrola (27.) potvrdila, ze hnusaky stafylokokovy a dalsi jsou zlikvidovany a nezhorsily se zadny dalsi parametry. Toz tak, OK je a neni, zalezi na uhlu pohledu. 🙂