Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
10.11.2021 v 8:23
#129782
Me staci pohodlne „funkcni“ a hlaven teda aspon jednoduchy. Nerikam ze kdyz ma.nekdo dreveny zarubne a vsecky dvere stejny ze to nwni hezky ale ja su povaha ktery je to uplne sumak:D kdyz dou dvere zavirat tak 😀