Odpověď na: Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku Odpověď na: Pro Sindibádku

#129725
EvaC

    Tak zkouším vložit podzimní fotky….. Se zamazáním svého „ksichtu“ se zdržovat nebudu, tolik nás sem snad zase nechodí 🙂

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem EvaC.