Fóra › Od čtenářů › Pro Sindibádku › Odpověď na: Pro Sindibádku
9.11.2021 v 11:30
#129725
Tak zkouším vložit podzimní fotky….. Se zamazáním svého „ksichtu“ se zdržovat nebudu, tolik nás sem snad zase nechodí 🙂
- Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem EvaC.