Odpověď na: Kecací léto 2021 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021 8.11.2021 v 13:22 #129670 PetraK Jéééé oříškohraní! Já nutně potřebuju něco pěknýho vyrobit. No ale kdy, že jo, dneska budu spárovat.