Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
4.11.2021 v 12:01
#129461
kachna
je jasné, že dědek místo řepy vytáhl kabel vysokého napětí.
😀 😀 Ty si pako! já myslela, že to je zas nějakej rasově vyváženej humor 😀
jj, je takový kamarádský, vnímám to stejně (měkčí, tišší, přívětivější).
že jo, viď? Já mám lino ráda.
žjofka Řípa! Ty na něj vidíš taky? Já nějak myslela, že jste tam v lesích a mezi skalama 😀
No jo, koukám do mapy- ty na něj koukáš skoro přesně z opačný strany než já!
Já ho teda mám v ďolíku

Maya
mama tim mam potazenej gauc a kreslo
jo takhle, ono to má jako potažený- očalouněný? a to dělali oni přímo?