Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#129461
PetraK

    kachna
    je jasné, že dědek místo řepy vytáhl kabel vysokého napětí.

    😀 😀 Ty si pako! já myslela, že to je zas nějakej rasově vyváženej humor 😀

    jj, je takový kamarádský, vnímám to stejně (měkčí, tišší, přívětivější).
    že jo, viď? Já mám lino ráda.

    žjofka Řípa! Ty na něj vidíš taky? Já nějak myslela, že jste tam v lesích a mezi skalama 😀
    No jo, koukám do mapy- ty na něj koukáš skoro přesně z opačný strany než já!
    Já ho teda mám v ďolíku

    Maya
    mama tim mam potazenej gauc a kreslo
    jo takhle, ono to má jako potažený- očalouněný? a to dělali oni přímo?