Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
4.11.2021 v 10:46
#129443
Dennyky
v, mně se líbí i tytok, m
ty jsou taky fajn, ale to už je vyloženě lapač prachu, nepraktickej, zvlášť, když se bude topit v kamnech.