Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#129396
PetraK

  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

  Gůtn tág majne líbe Kindr.

  Tak sice nemáme “nový dveře” , páč pán neumí pravá – levá /prodával levý, co potřebujeme a jsou to přitom pravý/, ale zase to vypadá, že pan zedník bude snad nejen spolehlivej ale i šikovnej. Fčéra začal štukovat a …. jéjee, to je to pěkný! I Brtnik je spokojenej. Doufám, že to tak i zůstane. Pan zedník sám od sebe na nás počkal, aby si to mohli s Brtnikem probrat a to se mi moc líbí. Tak snaaaaaad jsem našla dobře. A co je taky dobře, že by se pak podílel i na tý další rekonstrukci, až se tady skončí, tak na to Brtnik nebude sááám!! Hurááá. Ale ticho, ať to nezakřikneme.
  Měla jsem po ránu po sto letech chuť na něco sladkýho a šla do kantošky, kde zpravidla nemívají nic, tak jsem spolíhala na to, že odejdu s prázdnou. Měli FRGÁLE!!! Tak jsem si čtvrtku – nebo t oje osminka?? asi osminka, že jo? 😀 – borůvkovýho koupila.´Překvápko, že naše ušmudlaná kantýnská cosi takovýhodle vymyslela.

  ad kliky – jo, já si taky říkala, že to nakonec není taková darda, i Brtnik mi to odsouhlasil, ale jemu se zase tak moc nelíběj, nemá rád tohle černý kování. Tak nevím ešivá to vybojuju, mně se ale líbějí moc teda. Hlavně tím detailem, protože srdce se mi vždycky prolínalo interiérem i zahradou – mám třeba na chalupě i kamenný srdce, který jsem našla v Novohradkách. Je úžasný. Nu tak uvidíme, jak lítej boj svedeme 😀 on má radši takový ty mosazný, klasický venkovský.

  černej čaj

  no joo, vono to zmizlo ten odkaz na kliku, zkusím to znovu a odjinud
  https://i.pinimg.com/originals/06/8f/fc/068ffc075bde60f36bec2603a13835e4.webp

  Myslíš,že by Karlos nemusel být Karlos???? 😮 😮 Ale papíry od něj asi budete mít, ne?

  … tady ses na hluboke vesnic
  takže jako u nás a u pana Herriota. taky jsem si říkala, ešivá něco podobnýho je i u nás? 😮 Ve vedlejší vesnici vím, že tam měli něco na nástěnce, musím se zeptat Olinky. Každopádně to je supr, že je máte takhle při ruce na takový to běžný základní. ale oni někdy i tihle “bězný očkovací veti” jsou dobrý praktici na ten základ, a mají i dobrej vztah k těm zvířatům a netahají z člověka prachy, když by to mělo být v neprospěch zvířete.

  Fifi
  pak i wc prkynko srdickovy a tak,
  toooo neznám, jdu se podívat, ale … ono všeho s mírou, já zas nejsem vyloženě romantik, co má ty srdce s volánkama všude, je tak jako právě decentně a leckdy i utajeně. Ale loni jsem dostala od Brtnika ooooooooooolbřímí srdce ze dřevíček, takový moc pěkný, to se mi bude líbit v předsíni nad věšákem. Budeme mít nějakej takovejhle s tou štokrdletí, aby si čék mohnul svý unavený tělo na obouvání posadit a měl kam strčit rovnou boty, to se mi líbí moc. je to jednoduchý a praktický.

  Maya
  hele, kdybys nešla do emila, potřebuju vědít, že jak je myšlený to: vaše dopisy. Je to vykání, nebo se píše vícero osobám? Germánština to rozliší.