Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
Zdravicko vespolek. 🙂
Cajdo
Musim koupit ty bily pasticky ty byly lepsi a mekci, ty hnedy sou blby z tvrdyho plastu a prijdou mi ze se hur natahujoy ale ten muj obchod loni zrusili:( budu muset ty fifi pasticky objednat na netu.
Ja ti muzu koupit plastovky zubaty, ktery jsem kupovala vcera, okavidne dobre fungaj. Myska mela jeste jednu kamosku, v noci klap a zrasoparty snad rozehnana. Lonsky pasticky mi uz nefungaly, jak rikas, vytahne se tam nejak ta pruzina a je to naprd. Akorat nevim, jestli jsou z nejakyho mekciho plastu, kazdopadne klapou jedna radost.
Karlika mate chvilku, bych s veterinou pockala. Hrabe nekde nebo zere mysi? V klidu bych ho otrkavala a ucila manipulaci, postupne treba i to zvedani. Podle myho by vet stejne asi pred ockovanim chtel udelat takovou tu jednoduchou prohlidku, aspon u nas to vzdycky delaj. Poslechnout srdicko, omrknout a tak. Kor kdyz je to 9letej pef, tak i nejakou vstupni.
Esusova
Troldas v noci dobry, doted taky, nevim, co to melo bejt. Uvidime vecir.
no vynést ven právě.
Jsem slysela, ze i kdyz mysicky odneses, rady se vraci zpatky. 🙂
Gratuluju ke skoronovym dverim, tesim se na historky o cici dvirkach. 😀