Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

Kuskus

Šecko je jak má byt.
Sem jednou šlápla na jehlu zabodnutou v koberci a vrazila si ji do paty netušíc, že se ulomila a kus zůstalo v noze. Bolest při došlápnutí jsem přisuzovala tomu píchnutí. Do dochtora bych s takovou prkotinou nešla. Jenže kolem ranky se to podebralo, kůže měnila barvu a já do toho furt dlubala a rýpala až za čtrnáct dní vyjela spolu s hnisem i jehla. Jak píše Čajda, to chce čas, musí to vyhnít. 🙂 Rumí bude v cajku. 🙂

Z. Zrzeček – z teletníku přímo do květináče. Slaďouš. 🙂

Kachna mě svejma hláškama pokaždé rozseká, holčičce koukaj rarášci z očí a kluk prý .. jak se vede tatínkovi? Auuu 🙂
V té vaší famílii se snad i marodí zvesela.
Ať se malej rychle uzdraví.

MirkaD. Na všechny se vybodni, hodin přesčasových milion, nevybraná dovolená… lézt na mě migréna, sbalím se a jdu blejt dom. Takhle se přece nedá fungovat. Na rozjetou migrénu už nepomůže nic, žádnej prášek. Potřebuješ si lehnout, klid ticho a tmu. To by snad mohli kolegové pochopit a poslat tě domů.

Charlie ách… i ty čtyři sežrané ponožky bych mu odpustila když vidím jak se tulí. Jestli to teda není z jeho strany snaha o podřízení si Ferinky.
Něco jako, já su šéf a včíl tě zalehnu a ty ani nemukneš…. jinak bude mazec. 🙂 To by si ale Feri nenechala líbit, že jo.
Čajdo, piš, piš jak se brouček má a co zase vymamlasil. Nejsu totiž na fejsu.