Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
Mirka D.
lí-chápeš ohleduplnost k zákazníkům….
chápu, ale zase…. kdyby sis to schovala na některýho z těch debilů, co tvrdí, že nemůže zvednout basu plnou piv, tak …….. to by taky nebylo marný, ne?
další dět budou taky v lesní školce
a mně by se líbilo, u těchle lidí, co odmítají veškerý očkování, aniž by o tom něco věděli, aby bydleli v tom lese nějakým vyhrazeným úplně jako a byli si tam sami bez vostatních, nejen, že tam budou dávat děti do školky :D. Protože pak by nemohli roznášet po světě takový srágory, jako je třeba černej kašel, kterýho už jsme se dávno zbavili a teď najednou vijoláá hup a máme ho díky nim zpátky – viz Dennyky, že jo. A že vona to není legrace ani náhodou, tak to víme.