Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#129218
PetraK

    černej čaj
    jedeme jak je toho 17.11 na dovcu.

    a joo, já su debííl! 😀

    no jo očkování ….:-) to je předmět sporů a diskuzí jak politika. Mně osobně by to bylo blbý hlavně vůči tomu partnerovi. kdyby Brtnik byl očkovanej a já ne. Nemluvě o tom, že bych se styděla, za ty předchozí hysterický výstupy v kontextu s tím, jak k tomu přistupuju teď. Zvlášť, že máš prostě tu chorobu co máš. Ale jo, je to jak do dubu, je mi to jasný.