Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
30.10.2021 v 17:25
#129176
„Mami, kde je táta?“
„V hospodě“
„Jak se mu tam daří?“
(podotýkám, že odcházel v půl páté, ale holky jsou u kamarádek, tak je tady dole s náma)