Fóra › Ostatní › Sraz PODZIM 2021 › Odpověď na: Sraz PODZIM 2021
26.10.2021 v 21:01
#129068
Petrs
To se divim, bezne tam lidi chodili vencit. Zkusim zjistit, na netu jsem nic nenasla.
Mirko
Jop, daleko to mate prevelice. Toz uvidite. 🙂