Odpověď na: Kecací léto 2021 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021 26.10.2021 v 19:31 #129059 Fifi Mirko Tak at peci o vic zvirat v klidu zvladnete. 🙂 kachno asi 90% toho, co upeču 😀 😀 A proto ja nepecu.