Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#129052
Fifi

    Zdravicko vespolek,
    Zlatko, ty ses sikovna pekarka. 🙂

    Esusova
    Jo a vypadá to, že dneska na veterině uspějeme.
    Drzim palce!!!

    Cajdo
    jaky sou dobry hracky na “Zvykani” nesmi to byt k jidlu a melo by to odolat zubum…
    Ja ti vezmu ten kong od Mirky, R+T to nebavi, kdyz to nema lano a neda se s tim bicovat. 🙂 Je to tenhle, ten by se mohl Kajovi dobre zuzlat. 🙂 Este ti vezmu nejaky dalsi hracky, kterejch si cokle uz moc nevsimaji, maji toho dost. 🙂 Toz nemusis delat velky hrackovy nakupy.