Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
26.10.2021 v 16:03
#129052
Zdravicko vespolek,
Zlatko, ty ses sikovna pekarka. 🙂
Esusova
Jo a vypadá to, že dneska na veterině uspějeme.
Drzim palce!!!
Cajdo
jaky sou dobry hracky na “Zvykani” nesmi to byt k jidlu a melo by to odolat zubum…
Ja ti vezmu ten kong od Mirky, R+T to nebavi, kdyz to nema lano a neda se s tim bicovat. 🙂 Je to tenhle, ten by se mohl Kajovi dobre zuzlat. 🙂 Este ti vezmu nejaky dalsi hracky, kterejch si cokle uz moc nevsimaji, maji toho dost. 🙂 Toz nemusis delat velky hrackovy nakupy.