Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#129025
PetraK

  HA -TAK BACHA DÁMY, BACHA. Právě jsem vyzjistila v počtě, že jsem se stala potenciální obětí těch šmejdů, co rozesílají falešný emaily o zásilce na cestě a když si to neuvědomíte a rozkliknete to, jedete do průšvihu.

  TAKŽE FŠICÍ V TUHLE DOBU UŽ PŘEDVÁNOČNÍ – NEŽ OTEVŘETE JAKÝKOLIV TAKOVÝ TEN EMIL, ŽE MÁTE NĚCO NA CESTĚ A MŮŽETE SLEDOVAT ZÁSILKU, SAKRAMENTSKÝ SI TO PROKONTROLUJTE.

  MNĚ PŘIŠEL EMIL OD někoho, kde jsem v kontaktu byla naposled letos zjara – objednávala jsem tam voucher na rybaření pro Brtnika, teď že prý mi posílají zásilku, ať si to zkontroluju – kouknu na emailovou adresu a hle zcela jasnej nesmysl, kde ani ta firma není zmíněná. Text je takovýhle hezky věrohodný:

  Roman Dani: Vaše objednávka č. 2104­060001 byla odeslána
  Vážený zákazníku,

  děkujeme za nákup. Vaši objednávku jsme právě předali dopravci k doručení a je na cestě k Vám.

  Objednávka č.: 2104­060001

  Vaši zásilku č. 4444 můžete sledovat zde.

  Věnujte prosím zvýšenou pozornost stavu zásilky při převzetí. Zkontrolujte stav obalu a v případě jakýchkoliv známek poškození zásilku nepřebírejte.

  S pozdravem
  Roman Dani

  NEŽ KDOKOLIV NĚKAM KLIKNETE PROKONTROLUJTE SI TO ŠÉCKO VŽDYCKY – HLAVNĚ ADRESU – ALE DETAILNĚ, TEN ROZDÍL MŮŽE BÝT NEPATRNÝ. PÍŠU TO JAKO “VELKOODBORNÍK” KTEREJ SE V TOM TROŠKU POHYBOVAL A VÍM, ŽE TO NENÍ SRANDA.