Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
20.10.2021 v 9:54
#128619
PetraK
Ono to je spis neadresny jako „no tak“ zvysenym hlasem ale jestli to nenechat bez reakce ze treba by se nic nestalo a jen takhle nemam sanci zjistit ze je t fakt v klidu a feri na tonreagovat umi jako dama na vrkani…
Achjo rumicek je trouba:(