Odpověď na: Kecací léto 2021 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021 19.10.2021 v 9:11 #128529 PetraK áááá tvl, a že já sem vánoční magor, V Dýpý háááá hááá maji už Vánočky Ešusová díky za tipa! 😀 nejni zač, a užijte si kávičkování.