Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Jeditíí, jeditíííí tady je to samá fotka medvídka huňáče 🙂 .

čajdo – ať už bude vaše rozhodnutí jakýkoliv, tak pro něj je tohle, myslím po těch letech něco úžasnýho, procházky, žádnej velkej štréz (nedělám si iluze, že ten pes přesun prostě neprožívá, ale je to jiný, než bydlet v kleci, kde po mě ostatní budou vyjíždět) I přes to, že to je zase změna, tak u vás je mnohem víc v klidu, je s vámi v kontaktu, věnujete se mu….

ad to nasrstění – to já neporadím, ale – nejde to je střídat? jeden den on, jeden den ona?

ale tak ja se taky tesim ted jeste byt s nima doma, usnadnovat to ferince a tak vubec,
🙂 věřím.

Maya
a jak se furt směje, určitě se mu nynější život líbí

viď? je to na něm vidět. Snad si to něčím nepotento a sedne si to, aby si toho mohl užívat naplno.

Fifi
Jejda Trololo mělo zase bubáčky? :-/ A Růženec si pořídila srágoru? Zas – přesně jak říkáš, kdyby to slupnul Trolda, bylo by hůř. Ty vlastně ale teď máš oba s hodně citlivým trávením, žejo?
Cesta musela být evidentně výživná. To by mě porazilo. Já si teď včera a dneska užívala, že řídil Brtnik – vozíme někdy i jeho kolegyni, která bydlí ve vedlejší vesnici a to jsem rovnou řekla, že na to koule nemám, vézt někoho ešče cizího a mít zodpovědnost za něj 😀

Dennyky

halooo haloooo haloooooo, proč je koček málo? 😀

Krásný halo tam máš. A jak kočnice? Kašlikuje? Nebo se to uklidnilo?

a ještě jeden víkendový list skválně, k jaké rostlině patří?
mně napadla Pavlownie, nebo Katalpa, ale ty to určitě nejsou, musím dumat, co má takhle kožnatý listy.