Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
18.10.2021 v 12:36
#128485
Eva C.
No všechno dobře dopadlo, krásně se to zahojilo (nepochybně i kvůli vynikajícímu operatérovi). Bylo to psychicky náročné určitě pro nás obě, ale následně už jsem mohla jenom vtipně podotýkat že:”Jedinej, kdo má u nás doma plastiku víček, je pes…
😀 😀 no jo halt to se pozná hógo fógo rodina, nechaj čokloj dělat plastiků vočí jak nějaký modelíně 😀 😀 . věřím, že jste si obě hodně oddechly, když to bylo za vámí. Aspoň, že oni řeší jen ten problém nepohodlí, bolesti, svědění atd. a nekoukají za roh, co bude, kdyby něco. vynikající operatér je terno – kdo to byl?