Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#128126
PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Brej den. Sem fčéra zas klečela na hrachu 😀 čistila jsem okopný dlaždice ve sklepě. část kde má stát čerpadlo a bojlér už je skoro cajk. Nutno ještě jednou vymalovat a částěčně i dospárovat a……..okna dodělat. už nám přišly novýý, jsou zase stejně krásný. Instalovat je bude Brtnik. Ovšem udělala se nám ziminka a potřebujem ještě nějakou úpravu na fasádě – kdy nesmí mrznout -a vono auto dneska komplet……….. v ledu jako???? 😮 přijít mají v pátek na instalaci.Otázka tedy je, zda seženou vše, co bude zapotřebí, toho se bojim, bojim velice. Samotný spuštění pak tedy ve čtvrtek . Tak uvidíme. Bylo echtgold hnusně fčéra, jak jsme to v rámci klidovýho režimu strávili na louce za Domečkem. Rumouš ovšem usoudil, že je zdráv – není ale!! a utíknul mi, je to debilítos. Utíknul za Taliprdem , dal ji bodyček a museli se servat, než jsem je rozehnala jak demonštraci. byl ščastliv, že se konečně něco děje. Je to taky idiot, jako Taliprd 😀

Pořizujeme novýho psa? 🙂 Už ho máme?

U starýho psa či u staršího – musí prostě člověk počítat s tím, že se něco může stát , tak si to taky v sobě musí nastavit. Musí na to být připravený a počítat s tím a postavit se tak k tomu.Otázka ovšem je, jak to právě čajda vnitřně má. Jestli ten režim, který má a který je pro ni moc důležitej a to, jak se teď nervovala s Ferri – jestli se to slučuje s tím, že chce dát nový domov pesanovi. To prostě něco obnáší a člověk si musí sám v sobě utřepat, zda do toho půjde nebo ne, protože oběti rozhodně nějaký budou – časový, časem nervový, různý omezení-kdy třeba padně nějakej ten výlet a tak. To prostě k psovi vždycky patří. Je nutný vědět, zda to chci. a pak jdu do toho.
Mladýho či klidně i staršího, ale aktivního pesana bych do režimu, který Čajda má, nepořizovala a to ani z útulku.

Dennyky
blé to bylo včera odpo přesně hnusný sychravý počásko.
souhlasím, bylo echtgold hnusně. a v tom sklepě pak taky teda 😀 . Měla jsem na sobě dvoje kalhoty, dvě trička a dvě mikči, jak Mirka v chlaďáku a i tak to bylo málo. ble.

Fifi
at se reko zadari a zanedlouho topite sobe v novym obehu, to bude teploucko zaslouzeny. A kachlaky, aach, aaacham, to je vubec paradicka.

tak doufám, že to čerpadlo vyjde dřív, než ty kachláky, to huhlí – i když jsem za něj pochopitelně ráda, že ho máme a nemrzneme – je pekelný na topení. nebo takhle na topení ani ne, ale na roztápění, to mi táááák sejří! 😀 Pepa je nejvíc můj kámoš 😀

SPZ “KHO PHU LUY” nebo tak neco

😀 😀 😀 tvl to mi dalo, než se mi to seskládalo 😀 😀
to bylo horší než šifra mistra Leonarda 😀