Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

Už tu máme vyzkoumaný ty předcí??

Já to mám jasný, sem ta velkokněžna z balšój Rusy a ešče s předkama řeckejma. Kdyby děda bejval popošel kus dál, když prchal před Stalinem, nedostal by ho býval třeba Adolf. Neměl bejt línej a popojít si. takhle svýmu osudu neuniknul. A já mám panství, který nemám 😀 a ešče sem takovej malej car, protože přes ženský jsme s nima spřažený, myslíte že by se s Putinem dalo nějak dohodnout? 😀

komu chodi uz prvni vanocni darecky, aby byl pripravenej zavcas? 😀

mně 😀
Páč jinak mi to vyprodají, to už jsem zjistila

a mě takyyy. ale letos nebudu mít cukrovíčko 🙁 . Nemám ho jak upéct, obávám se, že v remosce to asi nepůjde, to by mě švihlo.

Maya
a jinak hurá, zejtra nikam nejedu, ona neteř tam měla jít na oslavu a další děti onemocněly,

😀 😀 😀 😀 já vim, že je tam ještě ten dovětek, ale bez něj, je to takový…lepší 😀 😀 😀

co v koši!! Já dokonce spadla do kontejneru 😀 byl prázdnej, byla v něm dole na dně kytka a mně ji bylo hrozně líto, když jsem si představila, jak tam na ni postupně bude padat ten bordel a ona chudinka umře…tak jsem se tam pro ni natahovala….natahovala… a jak jsem malá………… 😀 bum! štěstí, že nešel někdo kolem a nezavřel ten dekl 😀

Mirka 😀

a smska v 9 ráno-nešla by jsi za mě na odpo?
nešla,je mi to blbý,nešla…..

ne, není ti to blbý, není ti to blbý, je to jen dobře.
a jak je dneska? A co Žerda? Ty jo koukám, že tu máme slušnej lazaret. A Dafi už dobrý?

černej čaj – ty jooo tys volila takhle mimo svůj rajon, to já, ešče nikdá. to muselo bejt diuný!
CO OČKA?

kachna
Martin: Ne, tvůj syn, říká ty nejlepší kraviny na světě

😀 😀 😀 výborná reakce!

Fifi
To ti neporadim. Ale nejit vubec – to bych za soucasny situace nezvladla ja.

no nee, to je jasný, to nepadalo v úvahu.

pololáníky,
sem četla polárníky 😀 😀 😀 😀

Milena
Občas na ně myslím, hlavně na ty ženy, musely mít přetěžkej život.

tak to bez debaty, musel to být hroznej život a ony byly skromný, silný a statečný. Hele jen taková blbost – praní prádla, tehdy fakt šichta – kdo byl někdy bez pračky, jako já třebas, tak ví, jak děsný je prát velký prádlo. To praní je to nejmenší, nejhorší je máchat. A ony třeba ještě v potoce, že jo.