Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

MirkaD

Denny-pejskovi bylo 13 let
nejhorší je,že já to mám tak,že když do mě Martin hustil-no tak at ho dá utratit,dyt se trápí-ona i on
tak já na něj-no,to je vidět,že ty jsi nikdy neměl svoje zvíře!!!
a on-že,má rád naše pejsky i Gera,ktrýho jsem utrácela před 9-6 lety v prosinci doma,tak toho měl taky rád
ale…
to je jiný,když to nemá člověk na prvním místě-to se blbě popisuje…
já mám prostě zvířata na prvním místě…je to pro mě něco bez čeho si neumím představit život,a vždycky,když jsem tím musela projít-u Kima,Gera,Duxe,Killy,
+kočenky a andulky-ale tam to nebylo takový,jak u psů,ty mám prostě radši,tím,že mě i doprovází na výlety,vycházky, a mám je na sebe hodně navázaný tak je mám ždibec radši
což věřím,že kdyby byly andulky ochočený,tak je ten cit taky větší,o ten mazlící vztah-i když je mám taky moc ráda…
no,ale tohle jsem chtěla napsat-že tím,že jsem si tím xkrát prošla-a vy tady taky-ale ta kamarádka taky
tak já vím,že je to pro něj lepší,to jsem u Gera věděla taky,nejsu blbá,že…
a ona taky…
ale prostě všecky ty řeči-okolí-tak už se netrápí,no ale měl už věk….
a já nevím co-tak všecky tyto řeči MĚ NESKUTEČNĚ vadily-protože já to přece VĚDĚLA TAKY-takže jsem to nepotřebovala slyšet xkrát za sebou
a pamatuju si u Duxe,když se to tenkrát stalo-tatka ho předdeseti lety nechal utratit-že byl marod,já myslím,že měl tenkrát zkusit nemocnici v Brně,když si na to tady veti netroufli a radily mu to….
ale to je můj pohled-já bych to nevzdala,zkusila Brno,tatka ho chtěl utrácet 3krát už před tím,ae to jsem mu vždy stihla vymluvit a vyřešit to,,tenkrát jsem tam nebyla…
ale zase,tatka byl na péči o něj sám,do toho starosti doma…
no to je fuk
tak tenkrát mi kamarádka knihovnice říkala-ona není pejskařka..
co po mě chceš?
a já na ni-nic,prostě tu bud,poslouchej mě,ale neříkej žádný moudra-bude mu líp,je to tak lepší,trápil by se…
prostě jen se mnou bud…
alle to bylo prvně v životě,co se mě někdo v takové situaci zeptal-co po mě chceš??-TO BYLA MOC DOBRÁ OTÁZKA-TO BY SE MĚLI PTÁT VŠICHNI
to jako není špatná otázka,protože jinak člověk vlastně NEVÍ JAK SE ZACHOVAT,A A MŮŽE NADĚLAT SPÍŠ ŠKODU,NEŽ UŽITEK
se omlouvám,že to tady tak řeším,se fakt omlouvám,ale už několik měsíců mě trápilo,že se oba trápí,nejen pejsek,ale i kamarádka…
vím,jak člověk hraje o čas,o měsíce,dny týdny,minuty….i ona hrála o čas….
fakt se omlouvám,vím,že to tu všichni znáte….
sem se potřebovala vykecat…,dik….