Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

tak jsem si včerejší noc tak trochu zopákla, i když ne v takovým gardu jako minule Protože jsem si říkala, že snad ho ta injekce přeci jen trochu chrání . Páč přes den to vypadalo, že to zalejzá a večír-vijoláá – máme tu nový a pěkně velký ložisko. Tak jsem ho v noci naštěstí zbytečně dozorovala. A ráno – to bylo zase zalezlý. Uvařila jsem mu včera dietní jídlo jako čokloj – domácí brambory a jen osolený kuřečí prso z farmy – všechno věci, který jedl stokrát. tak uvidíme, co bude následovat.
Včera lilo tak, že by ani ohaře nevyhnal, ale já sem svině, tak sem je vyhnala 😀

Maya
plísně naštěstí v Domečku nejsou, na tohle je horší chalupa. Navíc v tom sklepě se už pohybujeme fakt dlouho, dělaly se tam mnohem horší práce i na prach – když řezal do těch černejch sviní – jak já říkám těm škvárobetonovejm tvárnicím ze sedmdesátek.
Jediný co bylo nově byl ten prášek na alergii a vypadá to, podle toho co jsem si nastudovala , že by to tak mohlo být. uvidíme.

Fifi
na testy sel? Esli to nemuze bejt ten smejd kurvavirackej, me napadlo, kdyz jsme spolu domluvily. Si psala, ze mel taky knedlik v krku a ted totok…

na testech byl hned v sobotu,páč jsme todlenc – zodpovědný, tak aby někoho nenakazil, protože v práci je v kontaktu s hodně lidma /a… hahaha paradoxně je jedinej, kdo v práci nosí roušku, ostatní na to pečou./ a taky kvůli kolegovi v kanclu, má malýho kluka a manželku zdr. sestru. takže to šel hned, aby bylo jasný. A je negativní.

Zlatka
meldujeme od prvního momentu, co to mohlo být, snažíme se projít celou poslendí dobu. Sajrajt chemickej nějakej nepřichází v úvahu, tam už je čisto vyklizeno, ostatně celej Domeček je vyklizenej od pozůstatků a chemie letěla hned jako první do přístěnku a z toho pak letos na jaře do kontejneru na nebezpečný odpad, takže tam by nějaká tahle věc neměla vadit. Jediný co – že před tím -ale to už je s hodně velkým odstupem – dělal s tekutým asfaltem izolační nátěry, ale zase s tím už pracoval jednak i před tím a druhak je to docela odstup od doby, kdy to měl v ruce teď. Odstup je teoreticky i od tý doby, kdy vyřezával šlic na elektriku a byl v prašným prostředí. zatím zbývá ve výčtu:
ten lék na alergii
jablka z farmy
paprika z obchodu