Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#126935
PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

tak jsem si včerejší noc tak trochu zopákla, i když ne v takovým gardu jako minule Protože jsem si říkala, že snad ho ta injekce přeci jen trochu chrání . Páč přes den to vypadalo, že to zalejzá a večír-vijoláá – máme tu nový a pěkně velký ložisko. Tak jsem ho v noci naštěstí zbytečně dozorovala. A ráno – to bylo zase zalezlý. Uvařila jsem mu včera dietní jídlo jako čokloj – domácí brambory a jen osolený kuřečí prso z farmy – všechno věci, který jedl stokrát. tak uvidíme, co bude následovat.
Včera lilo tak, že by ani ohaře nevyhnal, ale já sem svině, tak sem je vyhnala 😀

Maya
plísně naštěstí v Domečku nejsou, na tohle je horší chalupa. Navíc v tom sklepě se už pohybujeme fakt dlouho, dělaly se tam mnohem horší práce i na prach – když řezal do těch černejch sviní – jak já říkám těm škvárobetonovejm tvárnicím ze sedmdesátek.
Jediný co bylo nově byl ten prášek na alergii a vypadá to, podle toho co jsem si nastudovala , že by to tak mohlo být. uvidíme.

Fifi
na testy sel? Esli to nemuze bejt ten smejd kurvavirackej, me napadlo, kdyz jsme spolu domluvily. Si psala, ze mel taky knedlik v krku a ted totok…

na testech byl hned v sobotu,páč jsme todlenc – zodpovědný, tak aby někoho nenakazil, protože v práci je v kontaktu s hodně lidma /a… hahaha paradoxně je jedinej, kdo v práci nosí roušku, ostatní na to pečou./ a taky kvůli kolegovi v kanclu, má malýho kluka a manželku zdr. sestru. takže to šel hned, aby bylo jasný. A je negativní.

Zlatka
meldujeme od prvního momentu, co to mohlo být, snažíme se projít celou poslendí dobu. Sajrajt chemickej nějakej nepřichází v úvahu, tam už je čisto vyklizeno, ostatně celej Domeček je vyklizenej od pozůstatků a chemie letěla hned jako první do přístěnku a z toho pak letos na jaře do kontejneru na nebezpečný odpad, takže tam by nějaká tahle věc neměla vadit. Jediný co – že před tím -ale to už je s hodně velkým odstupem – dělal s tekutým asfaltem izolační nátěry, ale zase s tím už pracoval jednak i před tím a druhak je to docela odstup od doby, kdy to měl v ruce teď. Odstup je teoreticky i od tý doby, kdy vyřezával šlic na elektriku a byl v prašným prostředí. zatím zbývá ve výčtu:
ten lék na alergii
jablka z farmy
paprika z obchodu