Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
15.9.2021 v 17:52
#126860
petrs01
vasicek teda je celej nejakej boulatej 🙁 posilam pohlazeni
no ja vim, jaky to bylo kdyz feri nesla kdyz sme meli vokouna se kterym vyrostla. s cizim psem si to proste nedovedu vubec predstavit, i proto, ze v lete je nekdy takovy vedro, ze to neni ani na 10 minut s ni. a feri podle me by uplne v pohode dala dalsiho psa ale podle me by proste nedala to, ze ona nejde. to tak jedine ze bych vysla z domu z obema, jednoho nejak vratila domu a z druhym dosla na bus, ale to je jaksi dost nerealny 😀 pani sem dneska napsala, ze po zvazeni se neprijedem ani podivat.