Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Dneska se mi krááásně jelo, dobrý to bylo – a že dneska byl provoz teda! Dneska na mě čekaj életrikářský záležitostě, tak to jsem na sebe zvědavá. Brtnik včera musel chudera přeďělávat nový furtra, protože si to sedlo a trošku to ujelo. Tak tetkon už to má vopravený a tuhneme 😀 . A ešče fčéra stihnul kopat základy . A tak jsem mu uďála výrobný papáníčko a chvíli jsme si sedli s kopřivovým čajem a nealkehůlickým panákem. Znáte todle? To je výýborný a v tuhle dobu nejvýbornější:

Nejni v tom ani špetka alkehůlu, ale zatraceně to píše, je to moc dobrý a právě v tuhle dobu nejvhodnější, abysme byli nejzdravější, vřele fšem doporučuju. Byli u nás Ajšová and comp. a taky ocenili.

Fifi
ale zklamala me brokolice.
brokolice je v tomhle mrcha. Já jednou zkusila udělat recept určenej pro květáka s brokolicí, protože mi to přišlo, že by to mohlo klapnout, ale… neklaplo 😀 . Takže s brokolicí už neexperimentuju a jen čistě do brokolicovejch receptů, na zavaření to asi musí být srágorka co? A navíc asi si to nesedne s tou kyselou chutí?

, pritahla uz temer vsechny kravinky na hrani, zatim patra jen vevnitr.
aááá pani Kolombová f akci 😀 😀

černej čaj
No kdyz me je proste lito.tech psu…

já vím, ale na tohle musíš mít nastavení a nebo přizpůsobenou situaci. Situaci nemáš, protože je každej jinej a s jinejma potřebama a nastavení by bylo o tom, že bys to musela Ferratě kompenzovat spešl procházkama a to asi nepůjde, že bys prostě část víkendu ponechala čistě pro ni. A pak byste byli nespokojení fšicí. Jedině, kdyby ten pes byl povaleč, ale pětiletý zvíře je v kondici a mít ho jen tak na dvorku je takový k němu nespravedlivý. Jasně,lepší než útulek, ale zase pokud si ho vezme někdo aktivní, vydělal by na tom. Tak to nech být, tak jak to máte.

Petrs01
Ale tak bude to dlouhodobé a může se to horšit postupně.

držím děsně palce, aby to zkrátka dobře snášel. Asi taky musíte upravit nějak aktivitu, co? 🙁 Jsem zvědavá, co řekne dochtor na kontrole. To pochopitelně držím palce úplně stejně intenzivně. A podrbej ho po šošoli, indiána jednoho strakatýho 😀

Mirka D.
takže dám ubrus ještě na okna

😀 😀 tomu se řiká inovace 😀 .

a pro zákusky-perníkový
ach! to muselo bejt! A přiště nesežrat hned a nechat si to v kombinaci se zmrzlinou – vanilkovou, to by musel bejt lábuš!