Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Hlásím, že jsem taky zvonáče měla a děsně jsem je milůvala, stejně jako upnutý trůpky. Zajímavý je, že ač jsem záprtek, tak některý ty zvonáče nevypadaly blbě, nezkracovalo mě to a bylo to epesní. Ale ne šécky, to je pravda.

Sem fčíra řiditelsky řídila na chalupu, páč bylo nutno jet sekat a hlavně hledat jedný šikovný pani klíče od bytu, aby mohl její pan šéf chodit normálně do práce a nemusel čekat až půjde ona 😀 😀 Nic toho si nefšímejte, prostě…… Dennyky si u nás zapomněla klíče 😀 . Teď mi to došlo:…….

Dennykyyyy vy u nás min. jeden z vás vždycky musíte zapomenout nějakou důležitou věc! Minule František, tetkon Ty…….přiště Koněf?

ten je krásnej, ten je krásnej, ten je krásnej, tendle pan Houba, mňam a jak bude dobrej.

díky za odkaz na gel, prdnu to i do veterinárních přípravků. ať to máme při ruce.

páč kratší vypadají dost debilně.
tohle mně rozhodně nikdy nehrozilo 😀

Huž jsem nasypala na chalupě ptáčkům, aby se začli připravovat na zimu. Když jsme odjížděli, sedla jsem opět srdnatě za volant, abych si užila jízdu za šera, stmívání a tmy, protože prostě chci trénovat a dneska sem se naučila v praxi, jak reagovat, dyž jede houkací policie – pěkně jsem dala blinkra a přitiskla se k vobrubniku! Tak. Musim teda říct, že s návratem dětí do škol mi značně zhoustl provoz, ovšem není to D1, tam bych nikdy nejela.

černej čaj
Dneska rehabka snad trochu s tou bederkou a ramenem se neco zadari

tak jak to dopadlo?
aha, už to čtu…. tak vydrž Prťka, vydrž, hlavně, že to srovnal. Snídani závidím, tu dlouho pracovní dobu teda, chudero, ne. Aspoň, že to nahradí ten volnej víkend teda.

ad ty fotky – když já bych předpokládala, že soutěž už bude mít nějakou úroveň, ale…. asi máš pravdu.

Ty ses proste okamzite rozpoznatelna 🙂
a víš proč??

Petrs01

PŘESNĚ, JEL BY NA KROUŽKY, klidně i na proužky, možná bych si dala práci i se čtverečkama 😀 😀

Fifi hele…
https://cs.medlicker.com/1733-chrapot

zmiňujou tam dlouhotrvající kašel, když u lidí, tak proč ne u psů? Mi tak napadlo

zertovala dneska s tlf, si me asi vytocila omylem a slysela jsem je

by mě zajímalo, jak jsem to dokázala, když jsem telefénovala s Dennyky, a akurát jsem to típla – což jsem si ověřila jak časem, tak tím, cos v telefénu slyšela, jsem asi telefénovej kouzelnik 😀

pani strašidýlková je boží 🙂

Kde vidíte argentiny? Já tam mám jen strašidílkovou a pod ní pár psejků?
aha už to vidim, je to v novinkách.

Míla
Mi bylo blbý si jim o to říct.
🙂 chápu, jste se měli kousek trhnout a hledat na vlastní pěst