Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

MirkaD

tak včera ranní,pak doma trošku šlofík,pak jsem předlouho seděla na terase a s tatkem a s rodičma,večer jsem šla ze psama-to jsme potkali kamošku s Gobim,tak je fotila u západu slunka,kolem křížku a dolů a dědinou dom,
no a v noci ve 2 vylítne Martin,a řve kde jsou ptáci,
no a jak v noci začali lítat,
tak Niky asi spadla na Dafi u pelechu….
ČIP na kleci a na pelechu milion peří a Dafi držku od krve…
tak Martin tatku zdrbal,že když v noci začnou lítat,tak má vylezt a rožnout
takže,když se k nám nastěhovalli ČIP S ANDY-SOUROZENCI,TAK ANDY PO 5 LETECH UMŘELA,A ČIP Z TOHO BYL NA DNĚ FURT JU HLEDAL A VOLAL,POŘÍDILA SE LORINKA,
TU ANI NECHTĚL,ZUŘIL A TRVALO,NEŽ SI ZVYKL,LORINKA ZDRAHLA MÁTI,COŽ MĚ MARTI ŘEKL PO ROCE,VZAL TO NA SEBE,NO TAK JSME POŘÍDILY NIKY,HNED SI ZVYKLA,JENŽE NIKY OBČAS V NOCI LÍTLA…
NO A TAK NIKY UŽ NENÍ
ráno u snídaně ju Dafina ožranou dotáhla….,chudák Niky,naše chyba…
šla jsem ze psama ven,pocvičila s něma u rybníku,Marrtin z Vyškova zatím dovezl fialvou Vikynku-protože ip ju zase hledal,Viky je v menší kleci u okna pod větví,už se teda pusinkují přes klce,Dafi bude soávat s náma…
kdyby nám vždy nezůstala jedna andulka,která sama zůstat nemůže-strádala by,tak
už si sndulku nepořizuju,ono je to s dalšíma zvířatama o hubu…
i když máme andulky 10 let,toto se stalo prvně…
no nic
v práci odpo smoou nejmileší a nejhodnější zástupkyní+kolega a brigádník,
no a všecko v pohodě
doku jsem nespočítala kasu,a nezjistila,že mi chybí FAKT DOST PENĚZ…..
no,myslím,že ty antidepresiva fakt fungujou,
protože furt se mě chce hrrrroznnněěěě spát a zívu,
ale KDYŽ MĚ DŘÍV UMŘELA/ULÍTLA ANDULKA,TAK JSEM Z TOHO BYLA TÝDDEN VEDLE,JAKO JO,KDYBY SE NĚCO STALO PSOVI,NEBO,KDYŽ SEM PŘIŠLA O PSA,TAK JSEM BYL V HÁJI MĚSÍC,TO JO,ALE TED JSEM TO RÁNO OŘVALA,NESNÍDALA JSEM,DAFINĚ JSEM NADALA DO DEBILŮ-ALE JO,JE TO NAŠE CYHABA…
NO A KDYŽ MĚ CHYBĚLY PENÍZE,VÍC JAK 300,A TO BYLO DNESKA FÁKT HODNĚ,TO JSEM ANI NEŘEKLA DOMA KOLIK,TAK TO JSEM VŽDYCKY VOŘVALA- V PRÁCI/PAK DOMA-TED NIC
JAKO NENÍ MI TO FUK,TO NE,ALE FAKT CÍTÍ JAK SU JAK ZA SKLEM….
BOHUŽEL TY LÉKY TLUMÍ ASI I POZORNOST….