Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#126233
Denny

PetraK
u nás zasejc úžasně mlhavo ještě v 8hod.

No bylo toho více, takže stručně.
PŘED BYTOVKOU NA VELKÉM PLACU JE NESKUTEČNEJ BORDEL SUŤ, HLÍNA ATD…PÁČ SE TAM STAVÍ OBCHOĎÁK.
Ten bordel se odváží za turistickou chatu, naproti kurtům na Hamr kopec za bytovkou. Jsou tam stromy, takže to není vidět z bytovky.
Před x lety když se dělala kanalda, navezli tam bordel z toho, to zarostlo a od té doby je problém, že když prší vše steče a valí se to na bytovku.
Na jaře se tam zase začal navážet bordel, vykotlané lípy, které pokáceli (tak dobře to neva…ale byly tam taky plasty, sklo atd…. fotila jsem to starostovi, ano dají to do pořádku, odveze se to.
Houno, zavezlo se to, zabagrovalo a je to tam. A teď se vozí dál, páč ten, kterému ten pozemek kde se staví patří, má stavební firmu a je v zastupitelstvu. Ruka ruku meje, že, páč kdyby to vozil tam kam má, dal by za to neskutečný prachy.
Starosta mi na to napsal, že si to turisté domluvili s ním to zasypání, že tam má být stanové město pro turisty. Prý je to jen sut a hlína…chacha.

Další jobovka, včera jsem řekla jedné paní na dílně, aby se v pracovní době nedívala na film, měla krabice s prací položeny tak, aby to téměř nikdo neviděl, ano mají povoleny sluchátka s muzikou, nebo čímkoliv, ale ne opřený telefon aby na něj viděla a sledovala displej při práaci.
Vrchol toho je, že je tu asi od března, z toho byla z větší části doma, páč má prcka, zavřená školka atd..holky, co jsou tu x let si to nedovolej.
Navíc jí firma doplácí, páč se dělá na úkol a jí to ještě nejde tak rychle.
Ještě se cítila uražená, že se mi to nelíbí.
Dnes nepřišla do práce, páč je malej údajně nemocnej. Samo, to se dalo čekat.

Pak ta lúdra jak se nasrala kvůli tomu, že jsem jí psala o těch úpravách najednou začala dávat fotky na FB “tady a teď”. O tomhle jsme spolu mluvily, že to tak dělám, že si na to mzakládám, aby byly fotky “čerstvé” a hle, začala to najednou dělat taky, tak jsem jí tak v pohodě do messengeru napsala, že koukám, jaká je u ní změna! No nasrala se hodně, že je to omezování 🙂
Tak jí píšu, no tak když už jsme u omezování, tak si omezovala ty mně, tím, že si nechtěla abych ti psala něco o tom, že upravuješ fotky. A ona na to, že to jsem jí ale veřejně ztrapnila :-DDDD

Já vím, jsou to všechno hovadiny, až na ten bordel teda co se vozí…ale někdy se to tak prostě sejde, dnes už je zase líp 😀