Fóra › Ostatní › Kecací léto 2021 › Odpověď na: Kecací léto 2021
2.9.2021 v 7:22
#126224
vono taky kdyby u nas ve firme konecne nekdo prestal pleticharit a zorganizoval neco poradne, bylo by to jednodussi si neco zaridit a rozhodnout, budou nam opravovat barak, jediny co prislo mail, ze se budem stehovat koncem zari do vedlejsi budovy, ta je kapku mensi, takze se tam asi vsichni nevejdem a pak uz jdou jen famy o homeoffice
jako kdybych to vedela jiste, ze budu moct bejt na HO, tak bych si tu anglinu prihlasila, ale takhle…