Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

MirkaD

tak su teda velmi,převelmi utahaná,a vycuclá
takže jsem se odploužila na snídani-jako píšu to jak kdyby to bylo daleko,ale jen do vedlejší místnosti….
před tím pračku,počkat až vypere,narvat druhou,jít ze psama k rybníčku,kolem ohrad,zase k rybníčku,tam Žerykovi pachovej čtvereček,a dom
pak pověsit prádlo z dvou praček,a dát prát třetí a nervovat se kdy bude pršet,umýt wc…
a loudat se sem a tam-vykartáčovat pséky,dát sobě andulkám mrkev
opusinkovat kočku,kopnout Žerykovi balonek,pak pověsit třetí pračku,kopnout Žerykovi míček,čučet do blba,čučet do zrcadla-namazat se,nenamazat se?
ruce vyschlý na troud,vysušený,namažu ruce,dám si rukavice,
a zase se budu kamsi plahočit,někde sedět a čučet,a to tak na střídačku….
jako mohla bych si dnes víc než jindy dát závody ze šnekama,je jasný kdo by byl první…..a po několika kilometrech dobíhá,no dobíhá,dolízá,vlastně plazí se Mirka-královna šnečího oválu
Zátopkovou heslo-když nemůžeš tak přidej!-PENNY je mediálním partnerem filmu o Emilu Zátopkovi,takže o něm mele celej den PENNY RÁDIO
Mirčino heslo-když nemůže tak nemůžeš-když nemůžše tak se na to vy….kašli
Fifi-obdivuju lidi co dělají v hospodě,jednak ty dlouhý šichty,jednak ty kecy těch lidí-myslím,že na to člověk musí být držka a zárověn splachovcí
nejsu ani jedno

Denny-dobrej návrat do pracovního procesu teda
a oni se tyto dohady na pracovišti dají řešit personálně penězma a tak?jo?
sem neviděla teda
jako za mou kariéru v různých fabrikách a pekárně a tak taky bylo pár půtek mezi ženskýma,ale…..nic se s tím nikdy nedělalo
tak jsem myslela,že se s tím nic dělat nedá
u nás v práci jsme se párkrát taky dost chytly,jako,že jsem to způsobila já,sice nelítaly sprostý slova,ale jak v sobě dlouho všecko tutlám,pak to zase přeženu,jednou to bylo ve spojitosti-proč já mám dělat chladák a jedna holka řekne,že ho dělat nemusí a nedělá?
a to jsme se doštěkaly dost,ona kvůli mě brečela,já se jí omlouvala,jsme se pak nebavily,i když jsem měla pravdu,ona nechtěla dělat chladák,vybalovat,péct,nic,jen být na kase
jednou mě něco ulítlo před chladařkou nechtě-tak to bylo několik měsíců veledusno-to mi za to nestálo a nestojí
a jednou-to jsem řešila už tady-jedna holka chtěla přehodit směnu,já jí to odkejvla,jenže v kanclu začala kolegyně řešit,že s tou druhou by se tak nemusela honit,jak když su na směně já-že su pomalejší a dýl mě to trvá,a tak ti ddrzí musí zabrat,že chtěla být na směně s tou druhou,já zas chytla nerva,že mě nebaví furt poslouchat,že su pomalá
no takže nakonec jsme brečely obě,scény,drama,zamotalo se do toho víc lidí a řešilo se to 2 dny v smskách,a zase v práci dusno
podottýkám,bez sporostých slov a řvaní na sebe-prostě ta jedna se těšila na rychlou kolegyni,a měla mít mě a mě přišlo líto,že se furt řeší rychlejší a slabší směna-na jedné jsou rychlíci,na druhé jsou chlapi,tady jenom baby,a tak
no dusno na 2 týdny…
to tak za těch 7 let bylo všecko
většinou fakt držím hubu a krok,ojen 3 krát jsem přetekla
ono se u nás řeší,furt jak je kdo šikovnej,kdo vybalí kolik palet,jakou má kdo rychlost na kase,prostě jak nějaká nevyhlášená vnitřní soutěž mezi kogey zástupci-kdo bude mít šikovnější,rychlejší směnu a kdo toho víc rychlej zvládne…
jasně,každá směna musí vybalit markovat a uklidit
ale ti rychleší nejsou na odpo dýl,nebo stihnoou věci navíc-větší úklid,doplnit věci navíc a tak,
jinak my nemáme směny ze stejnýma lidma/kolegama,my se furt střídáme