Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

MirkaD

no a doma pak česání zacuchanců z lesa,
oběd,šlofíček 2 a půl hodinky,uklid a nduliček,prádla,čtení na terase,
venčení a volno je pááá
Zlatko-tak snad se kocouři brzo odeštvou a vezmou kotě na milost,jste hodní,že se oněj postaráte
s palačinkou jsi mi onehdy udělala velechutě,a přeju at muž nezlobí a myslí na svoje zdraví a tím i na vás mnohem víc než doted

Milko-ehm ráda bych udělala něco z vlhkostí v baráčku,ale za á-nejsou finance a za b-Martin a jeho přístup,ale jako kdyby ná,m spadly z nebe prachy,tak ráda vužiju tvé konzultace,protože v druhé místnosti co spíme je lhkost fest,oblečení furt navlhlý,psům je tu i v zimš chadněj,ve spodních skřímkách stěny mě vše plesnivělo,ooblečení máme proto ve vrchních skřínkách stěny a středních skřínkách stěny,dole nic
Černjčaj-tak to je super,že je Ferince líp,a jizva hezká
akorát ty věci nepůjdou do garáže proč?je to daleko,či co???
jinak já bych četla jak das,ale bud mi to nebere mozek,nebo spím
ale těším se na dovču,že si počtu
a ted čtu o těch hospicech,o té zakladatelce hospice,docela náročný čtení na noc…
PetraK-ten límec si objednám,jinak,teda,batůžek krásnej,
-a zima?
nooov neděli jsem měla sukni a tričko na odpo-vedro
a v pondělí kosa,včera kosa
dnes už zima venku,doma,na terase
mě by se hodilo kdyby-na vycházku bylo chladno,
doma teplo,né,že tu sedím v mikině a dece a tričku s dlouhým a tlustých teplákách a ponožkách
a venku na terase,lavce-rozuměj-KDEKOLIV NA LAVCE teplo-abych mohla sedět venku,já totiž su strašnně ráda venku,jako nejen tam chodím na vycházky
jako po baráku chodit na vycházky nemůžu,že a i když v práci někteří zaměstnanci nachodí při vybalování/úklidu-tak dest kiláku,někteří co nejsou vůbec na 15 i 16
le těch 10 určitě,což si myslím,že někdy,když su mlo na kae tak těch 8 kiláků dám taky,tak že tam se sicu projdu i nchodím kiláky,ale nejsu v přírodě,že?!!!
i když jsou tam kvítka,muchy,včera motýl,jedenou tam vlítl i ptáček,a občas je tam i něco zelenýho-třeba my…:D
tak příroda to není,nebo venku to není,zas jako na trhách bych dělat nechtěla,že…
tak já si prostě ráda sednu na terase/lavce a jím,čtu,češu pséky a na terase žehlím,nebo čučím…
jo a dnes se mnou rozloučily moje gumáky,co je mám od 5třídy základky a fakt jsem je hodně nosila-vycházky to i ted ráno v dešti,rose,stopy,mzkoušky,závody
tak vydržely 35 let
kdepak ted vezmu nový tred?no Petro?no kde?