Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

Fifi

Peknou nedelicku preju. Bude prset, nebude prset?

Kuskus
Mám pro závisláčka slabost, po tom čím prošel.
Ja tez, on je takovej pindik mamankovskej, roztomilej. V cloveku vzbuzuje potrebu ho chranit. 🙂
Když vidím rotvici a její obrovitou držku tak v zajetí stereotypů mne napadá pouze ..ty voe, to je ale atmosfér při stisku
Pritom ale rotvici jsou taky nunici, vemeno extra mazlivy a hodnoucky. Ruzice tuplem, neb mozna kvuli brzky kastraci mentalne ustrnula na 20 mesicich a byt ji budou za chvili 4 roky, je to velky tele stene. 🙂
rozebrané růžice vařím krátce
Az me bude stvat, pohrozim ji timhle. Rozeberu te a kratce uvarim! 😀 Jj, brokolici ja rada – poblifku nebo jen na pare, zapejkanou… Musim tam zajit loupezit par kousku, v tech lanech se polni pych ztrati.
A navíc po vzoru eskymaček můžu jako přivýdělek zpracovávat bezzubými ústy tulení kůže.
😀 Ty ses spravna udernice. 😀

Cajdo
Tak at mate noci cim dal klidnejsi, ono se Feri i to curani srovna. Ruzice taky po operaci chtela v noci casto, nez se ji soucastky v tele srovnaly. Bunda je pekna, jestli se ji fakt nutne potrebujes zbavit a nebude ji chtit Mirka, tak posli. Kdyz by mi nebyla, poslu ji dal. 🙂

Z
Drzim palce, at mas muza brzo doma a snad se pak zamysli hloubs nad svym zdravim. Kachnu si dej, at si obalis nervy. Nebo cokoladicku.