Fóra › Od čtenářů › Pro Sindibádku › Odpověď na: Pro Sindibádku
21.8.2021 v 5:36
#125404
EvaC
znam hodne lidi, co fotak bud zvazovalo nebo fakt i koupilo, ale stejne foti mobilem, protoze je vzdycky v kapse… a fotak tak stejne treba ani nepouzivaji… takze ono vlastne i jeho vlastnictvi nemusi byt vubec ku prospechu
chudinka mala, a to jste si ji brali standartne nebo v nejakym vyssim veku?