Odpověď na: Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku Odpověď na: Pro Sindibádku

#125404
cernej caj

    EvaC
    znam hodne lidi, co fotak bud zvazovalo nebo fakt i koupilo, ale stejne foti mobilem, protoze je vzdycky v kapse… a fotak tak stejne treba ani nepouzivaji… takze ono vlastne i jeho vlastnictvi nemusi byt vubec ku prospechu

    chudinka mala, a to jste si ji brali standartne nebo v nejakym vyssim veku?